İletişim

Mağaza Adresi; İstanbul/Sarıyer/Ayağaza Merkez

İletişim Whatsapp; 0535 566 37 91

Whatsapp üzerinden veya sms olarak yazınız aramalara cevap veremeye biliyoruz.

 

— Mesafeli Satış Sözleşmesi

Teslimat adresi alıcının sipariş işlemini tamamlarken beyan ettiği “Teslimat adresi”dir. Teslimat anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile en geç 2 ila 4 iş günü içerisinde belirtmiş olduğunuz “Teslimat adresi”ne yapılacaktır. Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda dahi SATICI görevini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç teslim almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya kargonun SATICI’ya geri iade edilmesinden dolayı da oluşan giderler de ALICI’ya aittir.

Kargo Ücreti : Kargo fiyatı sipariş toplam tutarına eklenmekte ve müşteri tarafından ödenmektedir.

Kapıda Ödeme Opsiyonu; Bu seçenek ile Alıcı Hizmeti/Ürünü Uggsatinal.net’in anlaşmalı kargo firması ile kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilir. Kapıda ödeme seçeneğinde sözleşmenin tüm maddeleri geçerliğini korur.

Kapıda ödeme ile siparişi verilen ürünleri Alıcı kargo firmasından teslim almak ile yükümlüdür. Herhangi bir nedenle kargonun Alıcı tarafından teslim alınmamasından doğacak masraflar Alıcıya aittir. Ürünü kargo firmasından teslim almayan/alamayan Alıcı satış sözleşmesi uyarınca ürünün bedelini veya  Alıcıya Gidiş ve Saticiya geri dönüş kargo  bedelini ödemeyi kabul etmiş sayılır.